Koniec marzeń o Pucharze Polski

Górnik Wałbrzych przegrał w 1/8 Pucharu Polski 1:3 z Olimpią Grudziądz.

To był mecz niewykorzystanych szans. Rzutów karnych nie wykorzystali zarówno biało – niebiescy jak i goście. W 21 minucie spotkania po faulu Kubowicza na Gawęckim w polu karnym piłkarz Olimpii trafił w poprzeczkę. Już 20 minut później szansę zmarnował Grzegorz Michalak, który chwilę wcześniej został sfaulowany w polu karnym gości. Pierwsi bramke zdobyli przyjezdni. W 60 minucie meczu gola na 1:0 zdobył Sławomir Mazurkiewicz. W 77 minucie wyrównał Zinke, któremu piłkę wyłożył Michalak. o wszytskim zadecydowała dogrywka. W 95 munucie gola na 2:1 dla Olimpii zdobył Cieśliński. Kropke nad "i" postawił 10 minut później Adrian Frańczak, który strzałem przy słupku podwyższył na 3:1 dla gości. Koniec marzeń dla Górnika. Wielkie brawa dla kibiców za doping i piłkarzy za wolę walki. Poniżej zdjęcia.