Kręcą teledyski

Kręcą teledyski

w Kultura

Już ponad tydzień trwają zdjęcia do dwóch teledysków Edyty Nawrockiej. Niemal w całości zebrany został materiał do piosenki "Escape This World". Na dniach ruszą zdjęcia do "See More".

– Lecąc tutaj wiedzieliśmy że uda nam się uchwycić najpiękniejsze tropikalne krajobrazy – mówi Przemek Tokarski, manager – Jednak to co tu zobaczyliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Gdziekolwiek nie spojrzeć mamy idealny plan zdjęciowy. Mieszkańcy bajecznej Kurumby są bardzo przyjaźnie nastawieni a wręcz cieszą się, że na ich wyspie powstaje tego typu produkcja. Choć przyzwyczajeni są do obiektywów aparatów licznych turystów to jednak przyznają że teledysk jest tam kręcony po raz pierwszy.- Jedyne czego możemy żałować, to że nie mamy możliwości w pełni korzystać z wakacji. Zdjęcia pochłaniają cały nasz czas. Temperatury na Malediwach są stale bardzo wysokie. Z pewnością nie jest łatwo pracować w takich warunkach. Z tego co udało nam się dowiedzieć najlepsze sceny powstają podczas tzw "golden hours" czyli 7:00 – 9:00 oraz 16:00 – 18:00. Producenci zapewniają, że piękne widoki tropików to nie wszystko co zobaczymy na teledyskach i mają zamiar czymś jeszcze nas zaskoczyć.

(red)fot. – Temperatury na Malediwach są stale bardzo wysokie – relacjonuje Nawrocka

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top