Kryształy i kamienie

Kryształy i kamienie

w Aktualności

Piotr Sosiński, Longin Rosiak, Agnieszka Kołacz – Leszczyńska, Lidia Geringer De Odenberg, Robert Ławski, Paweł Szpur, Mateusz Rambacher, Ryszard Nowak. To pierwsze nominacje jakie wpłynęły na konkurs "Kryształy i kamienie" którego partnerem jest nasz portal. Organizatorem zabawy gazeta 30 minut. Na kolejne czekamy do końca stycznia 2010. Nominacje można przesyłać na adres redakcja@30minut.pl. Te, które trafią na adres naszej redakcji (redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl) również przekażemy organizatorom.

Osoby, które swoją nominację uzasadnią w najbardziej atrakcyjny sposób otrzymają nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali podsumowującej nasz plebiscyt. Politycy, którzy otrzymają najwięcej głosów od Czytelników, Widzów i Internautów, zostaną nagrodzeni podczas gali podsumowującej plebiscyt. Zwycięzcy w kategoriach „Polityk najbardziej przyjazny człowiekowi", „Największy sukces polityczny w regionie", „Pierwsza dama polityki", „Najbardziej obiecujący polityk" oraz „Największe parcie na szkło" otrzymają kryształy, które w naszym regionie kojarzą się z cennym kryształem górskim, a potocznie z czystością i pięknem. Natomiast polityk, który otrzyma najwięcej głosów w kategorii „Polityczna porażka roku", otrzyma kamień, który symbolizuje przeszkodę i utrapienie (kamień w polu, kamień w bucie, kamień na drodze). Prezentacja sylwetek nominowanych polityków i ich osiągnięć odbywać się będzie na łamach tygodnika 30 minut oraz m.in na naszym portalu internetowym. Głosowanie na wybranych kandydatów będzie odbywało się przy pomocy sms-ów. Zapraszamy Państwa do zabawy, której wyniki – zwłaszcza przed wyborami samorządowymi – powinny dać politykom regionu wałbrzyskiego wiele do myślenia.

Oto pierwsze nominacje

„Polityk najbardziej przyjazny człowiekowi" 1) Piotr Sosiński- który zawsze jest blisko mieszkańców, jako jedyny z władz pojawia się na każdej uroczystości, nie tylko na tych gdzie są kamery telewizyjne. Nowa i stosunkowo młoda twarz na wałbrzyskiej arenie politycznej. „Największy sukces polityczny w regionie"  1) Longin Rosiak za pojednanie całej lewicy, oraz ewidentne działania mające na celu integracje mieszkańców powiatu oraz miasta Wałbrzycha, dodatkowo mimo że jest Radnym Powiatu, dba o interesy mieszkańców miasta. „Pierwsza dama polityki" 1) Agnieszka Leszczyńska, jest jedyną kobietą na tym wysokim szczeblu we władzach miejskich, dodatkowo sukcesem okazał się jej marsz kobiet. Współpracuje z mieszkańcami oraz bez politycznych "machlojek" kieruje pracami Rady Miasta. 2) Lidia Geringer De Odenberg za klasę, przygotowanie merytoryczne . Europarlamentarzystka z naszego regionu która w Parlamencie Europejskim pełni ważną rolę kwestora. Po Przewodniczącym J. Buzku druga osoba z Polski, która osiągnęła taki sukces. „Najbardziej obiecujący polityk" 1) Robert Ławski. Jego wypowiedzi mają jakiś sens i widać, że zawsze ma odrobione lekcje. Ta nominacja to ukłon w stronę lewej strony wałbrzyskiej sceny politycznej, aby prawica jej nie zawłaszczyła. A Ławski chyba jako jedyny jest nadzieją na lepsze jutro wałbrzyskiego SLD  2) Mateusz Rambacher który jest jedynym  przedstawicielem tak młodego pokolenia które interesuje się sprawami miasta, widać że bardzo stawia na promowanie miasta, oraz aktywizacje mieszkańców, widać konstruktywne działania. „Największe parcie na szkło" 1) Paweł Szpur, który zawsze i wszędzie stara się być gwiazdą, może i jest aktywistą i działa dla mieszkańców, ale trochę za dużo telewizji i szumu wokół swojej osoby. 2) Ryszard Nowak który,  gdzie tylko może, a jak nie może to i tak z drugiego planu pomacha.Od redakcji: Nominacje i uzasadnienia nominacji pochodzą z poczty e-mail przesłanej na adres organizatorów.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Spotkanie Rady Rynku Pracy

Po rocznej przerwie, spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w kraju, na posiedzeniu stacjonarnym w

Góry Bez Brawury

#GóryBezBrawury to nowa akcja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego wspierana przez Górskie Ochotnicze
Go to Top