Krzysztof Sarnecki gościem SPiKS

Krzysztof Sarnecki gościem SPiKS

w Gospodarka

Ekspert w zakresie budowania przewagi rynkowej firm, marketingu i sprzedaży. Jeden z nielicznych w Polsce zawodowych negocjatorów. Konsultant ponad 600 firm w USA oraz ponad 100 w Polsce. Krzysztof Sarnecki, bo o nim mowa, pojawi się na kolejnej edycji Świdnickiego Forum Gospodarczego, które od blisko 25 lat organizuje SPiKS.

„Wyzwania dla polskich przedsiębiorców DZISAJ – Nowoczesne zarządzanie – nowoczesna sprzedaż” – to temat spotkania, które odbędzie się 7 października. Sarnecki, leading Partner i współudziałowiec firmy Quest Change Managers, odpowie na takie pytania jak: dlaczego zmiany ekonomiczne w ostatnich latach w Polsce są większe niż w latach 1989-92 i jakie to ma znaczenie dla biznesu czy też dlaczego musimy uczyć się sprzedaży od nowa, pomimo ponad 20-letniego doświadczenia.

Krzysztof Sarnecki jest kolejnym gościem Świdnickiego Forum Gospodarczego, które od 1990 roku organizuje Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. W cyklu wzięli udział m.in. Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Leszek Balcerowicz, Donald Tusk,  Grzegorz Schetyna, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Janusz Korwin-Mikke, Ryszard Kalisz, Ewa Dałkowska, Emilian Kamiński, Dorota Stalińska i wielu innych Łącznie, w Świdnickim Forum Gospodarczym wzięło udział ponad 150 wybitnych przedstawicieli życia społecznego, gospodarki, kultury i polityki.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Odnowa Dolnośląskiej Wsi

Ponad 20  gmin z regionu wałbrzyskiego otrzymało dotacje na przyjazne mieszkańcom zagospodarowanie

Budują centrum przesiadkowe

Gmina Głuszyca rozpoczęła kolejną dużą inwestycję, która przyczyni się poprawy komfortu życia
Go to Top