Kuchar wygrywa Elmot - fotorelacja

Kuchar wygrywa Elmot – fotorelacja

Załoga Kuchar – Dymurski z czasem 41:51,3 zwycięzcami drugiego dnia 1 Rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 38 Rajdu Elmot. Tuż za nimi team Kajetanowicz – Baran, którzy do lidera stracili ponad 9 sekund. Na trzecim miejscu uplasowali się jadący Skodą Kuzaj – Parry.

Liderzy niedzielnego wyścigu prowadzili już po pierwszej pętli. Tomasz Kuchar z Danielem Dymurskim startujący Peugeotem 207 Super 2000 mieli 9,9 sekundy przewagi nad Kajetanem Kajetanowiczem i Jarosławem Baranem w Subaru Imprezie. Odcinek specjalny nr 10 wygrał Kajetan Kajetanowicz, który jako jedyny uzyskał czas poniżej czterech minut. Drugi czas uzyskał Leszek Kuzaj. Decyzja organizatorów odcinek Specjalny nr 13 został odwołany dla zawodników startujących w Krause 38 Rajdzie Elmot. Załogi skierowane zostały drogą alternatywną do odcinka specjalnego nr 14.