Maxpol sponsorem motocyklistów

Maxpol sponsorem motocyklistów

w Gospodarka

Wałbrzyska firma Maxpol – Białas, świadcząca usługi w zakresie przewozu osób w kraju i za granicą, została sponsorem naszego klubu i zaangazowala się w rozwój sportów motocyklowych w naszym rejonie.

Firma ma swoją siedzibę na Sobięcinie, gdzie znajduje się stadion i tor motocrossowy. To dodatkowo wzmacnia ten rejon i ułatwia podejmowanie wspólnych przedsięwzięć marketingowych. Właściciel firmy – Grzegorz Białas w pełni zaangażował się w pomysł rozwijania Centrum Sportów Motocyklowych na wałbrzyskim Sobięcinie. Firma rozwiązała przed wszystkim problemy logistyczne klubu udostępniając na wyjazdy na zawody i treningi dla zawodników i ich rodziców autokary. Ponadto wspiera klub we wszelkich działaniach sportowych i angażuje się w rozwój dyscyplin motocyklowych w naszym mieście.

– Jestem człowiekiem przedsiębiorczym i od razu spodobała mi się inicjatywa stworzenia na Sobięcinie Centrum Sportów Motocyklowych. To ogromna szansa dla tego rejonu Wałbrzycha. Sporty motorowe przyciągają coraz więcej młodzieży, wzbudzają zainteresowanie również wśród kibiców, którzy licznie przychodzą na tego typu imprezy. Zresztą tereny, które oferuje Sobięcin idealnie się do tego celu nadają, uważam, że w niedługim czasie dzielnica ta może stać się wizytówką Wałbrzycha. To ogromna promocja, a jak wiemy sport jest idealnym nośnikiem marketingowym. Jeszcze rok temu o tej naszej dzielnicy mało kto w Polsce słyszał, a dzisiaj słynie ona z jednych z najciekawszych i najtrudniejszych zawodów motocrossowych Cross Country w kraju – mówi Grzegorz Białas. – To dla nas bardzo ważna współpraca. Sezon 2010 był pierwszym, w którym braliśmy udział w oficjalnych zawodach mini żużlowych oraz motocrossowych. Mieliśmy z tego powodu duże problemy logistyczne. Transport całej drużyny na zawody: 4-8 zawodników, opiekunów, trenerów i mechaników związany był z ogromnym kosztem, a wyjazdy wypadały nam średnio co 2 tygodnie. Pewnie ze względu na te koszty nie bralibyśmy udziału we wszystkich zawodach. Dzięki Panu Grzegorzowi udało nam się te problemy rozwiązać co zaowocowało również osiągniętymi wynikami i rezultatami, ponadto firma wspiera nas również w organizacji imprez sportowych co cieszy głownie kibiców i mieszkańców naszego miasta i rejonu – podkresla natomiast Paweł "Fazer" Isański.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Odnowa Dolnośląskiej Wsi

Ponad 20  gmin z regionu wałbrzyskiego otrzymało dotacje na przyjazne mieszkańcom zagospodarowanie

Budują centrum przesiadkowe

Gmina Głuszyca rozpoczęła kolejną dużą inwestycję, która przyczyni się poprawy komfortu życia
Go to Top