Mecz bez udziału kibiców

Mecz bez udziału kibiców

w Sport

Decyzją zarządu MKs Oława sobotni mecz tego klubu z Górnikiem Wałbrzych odbędzie się bez udziału publiczności. Kibice miejscowych apleują do sympatyków MKS-u o doping zespołu…zza płotu.

To będzie bardzo ważny mecz dla podopiecznych Roberta Bubnowicza. W dwóch ostatnich kolejkach biało – niebiescy przegrali z Chrobrym Głogów i Celulozą Kostrzyn nad Odrą. Przewaga wałbrzyszan nad drugim zespołem w tabeli stopniała do 1 oczka. Bilans spotkań z Oławą też jest dla nas niekorzystny. Jesienią MKS ( mecz również bez udziału publiczności ) pokonał Górnika po bramkach Kalinowskiego oraz Ochmańskiego 2:0. Zwycięstwem drużyny z Oławy kończyły sie także spotkania w sezonie 2007/08. Początek sobotniego spotkania o godzinie 17.00. Kibice MKS-u będą dopingować swój zespół…zza płotu.

Bardzo ważny dla wałbrzyszan będzie również sobotni mecz Polonii Świdnica z zajmującym drugie miejsce w tabeli i tracącym do nas tylko jeden punkt zespołem Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Miejscowi liczą na doping kibiców Górnika. Wygrana Polonii i biało – niebieskich znów da nam czteropunktową przewagę w tabeli.

Od Redakcji. Szkoda, że działacze MKS-u podjęli najprostszą z możliwych decyzji. Kibice Górnika Wałbrzych i Chrobrego Głogów również nie darzą się sympatią, a jednak potrafili w Głogowie stworzyć prawdziwe, sportowe widowisko. Nikomu nic się nie stało, a służby porządkowe zapewniły bezpieczeństwo sympatykom obu drużyn. Czekamy na Wasze opinie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Młodzi w bulach

Młodzi w bulach

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce wieloletni Prezes klubu, Kazimierz
Go to Top