Mecz do jednego kosza 146:72

To nie było zwycięstwo, a pogrom. Górnik Dark Dog Nowe Miasto nie dał żadnych szans Olimpii Węgliniec, pokonując przyjezdnych 146:72!.

O wyrównanej walce można było mówić tylko w pierwszej kwarcie tego spotkania. W kolejnych Dark Dog systematycznie „rozjeżdżał" Olimpię. Do przerwy podopieczni Ewy Smaglińskiej prowadzili już różnicą 34 oczek. Mimo to po zmianie stron koszykarze z Nowego Miasta wciąż nie zwalniali tempa. W trzeciej kwarcie dobili przyjezdnych zdobywając 30 punktów więcej. W ostatniej ćwiartce do wyniku dołożyli kolejne 40 oczek. Mecz do jednego kosza lub trening jak sugerują inni zakończył się imponującym wynikiem 146:72.

Górnik Nowe Miasto – Olimpia Węgliniec 146:72 (26:22, 40:20, 40:10, 40:20)