Mecz przyjaźni z GKS Tychy na remis

Wyjazdowe spotkanie Górnika Wałbrzych z GKS tychy zakończyło się bezbramkowym remisem.

Najlepszą okazję do zdobycia gola w pierwszej odsłonie zmarnował Daniel Zinke, który w 27 minucie przejął podanie od Adama Kłaka i trafił do siatki. Sędzia nie uznał gola, gdyż zawodnik Górnika pomógł sobie ręką. Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy. W odpowiedzi na bramkę GKS-u strzelali Zinke i Janik. W ostatnich minutach spotkania obie drużyny mogły jeszcze zmienić wynik tego meczu. Najpierw świetnym uderzeniem popisał się Dariusz Michalak. Chwile później Krzysztof Maciaszek.GKS Tychy – Górnik PWSZ Wałbrzych (0:0)Górnik: Jaroszewski, Kłak, Wojtarowicz, Przerywacz, G. Michalak (77 Protasewicz), Rytko (57 D. Michalak), Morawski, Wepa, Zinke, Janik (67 Moszyk), Duś. Trener: Robert Bubnowicz

Pozostałe wyniki IV kolejki: Raków Częstochowa – Czarni Żagań 3:1, Nielba Wągrowiec – Tur Turek 4:1, Polonia Słubice – Elana Toruń 0:1, Bałtyk Gdynia – Lechia Zielona Góra 3:0, Jarota Jarocin – Olimpia Grudziądz 0:3, Polonia Nowy Tomyśl – Ruch Zdzieszowice 0:1, Zawisz Bydgoszcz – Miedź Legnica 0:0, Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice 0:2