Mecz przyjaźni: Zawisza Bydgoszcz - Górnik Wałbrzych 3:1

Mecz przyjaźni: Zawisza Bydgoszcz – Górnik Wałbrzych 3:1

Porażką 3:1 zakończył się wyjazdowy mecz Górnika Wałbrzych do Zawiszy Bydgoszcz. Jedyną bramkę dla biało – niebieskich zdobył w 60 minucie Grzegorz Michalak.

Pierwszą bramkę podopieczni Roberta Bubnowicza stracili w 43 minucie po zamieszaniu w polu karnym. Drugą minutę później z rzutu karnego, po faulu na Maziarzu, który osobiście uderzał piłkę z 11 metrów. Wcześniej gospodarze kilka razy próbowali pokonać Jaroszewskiego m.in z kontrataków. Wałbrzyszanie szukali swoich sił w uderzeniach z dystansu. Dwa razy bramkarza gospodarzy próbował pokonać Kornel Duś. Po zmianie stron biało – niebiescy rzucili sie do ataku. W 61 minucie po dośrodkowaniu Zinke piłkę umieścił w siatce Grzegorz Michalak. Ze zdobytego gola cieszyliśmy się tylko 8 minut. Po główce Dąbrowskiego w 68 minucie spotkania klub z Bydgoszczy prowadzi juz 3:1.

Zawisza Bydgoszcz – Górnik Wałbrzych 3:1