Mistrzowie powiatu

Mistrzowie powiatu

w Sport

Zawodnicy Klubu Piłkarskiego Górnik Boguszów – Gorce, reprezentujący Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 w Boguszowie – Gorcach, zostali Mistrzami Powiatu Wałbrzyskiego w kategorii U-12 w ramach turnieju piłki nożnej z "Podwórka na stadion" o puchar Tymbarku. Dzięki temu wiosną 2015 r. drużyna będzie reprezentowała Powiat Wałbrzyski w mistrzostwach województwa dolnośląskiego, które najprawdopodobniej odbędą się w Świdnicy.

Drużyna z Boguszowa-Gorc już po raz drugi z rzędu jako jedyna reprezentuje Powiat Wałbrzyski na szczeblu wojewódzkim. Sztuka ta udała się także w ubiegłych rozgrywkach w kategorii U-10. Także i tym razem na terenie powiatu wałbrzyskiego nasi zawodnicy nie mają sobie równych. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

Klub Piłkarski Górnik Boguszów – Gorce położył nacisk na szkolenie młodzieży, dzięki czemu nasze drużyny zaczynają osiągać coraz lepsze wyniki. Na chwilę obecną szkolenie odbywa się we wszystkich kategoriach wiekowych. Mamy drużyny w wieku seniora,juniora, trampkarza, młodzika, orlika, które rywalizują w rozgrywkach ligowych. Obecnie klub liczy 160 zawodników. Cały czas przyjmowani są nowi zawodnicy. Ostatnio zaczęła trenować drużyna w wieku 8 i 7 lat.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top