MKS idzie jak burza - zobacz zdjęcia

MKS idzie jak burza – zobacz zdjęcia

Szóste zwycięstwo w tej rundzie odnieśli dzisiaj podopieczni Wiesława Walczaka. Zespół MKS Szczawno – Zdrój na własnym boisku rozbił BKS Bolesławiec 3:0. Poniżej kilkadziesiąt zdjęć z meczu. Zapraszamy

Wynik w 21 minucie otworzył Michał Nadzieja, który strzałem głową wykończył podanie z rzutu rożnego. Już 14 minut później po podobnej akcji, tym razem z drugiej strony boiska, na listę strzelców wpisał się Łukasz Bębeniec. Po zmianie stron sytuacja niewiele się zmieniła. MKS wciąż atakował bramkę przyjezdnych. W 65 minucie zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Daniel Kłosowski. Do końca meczu nie padła już żadna bramka. Po kolejnej wygranej piłkarze z uzdrowiska zajmują czwarte miejsce w tabeli. MKS Szczawno-Zdrój – BKS Bolesławiec 3:0 (2:0)Bramki: 1:0 Michał Nadzieja (21), 2:0 Łukasz Bębeniec (35), 3:0 Daniel Kłosowski (65)MKS: Michno, Borek, Smoczyk, Kłosowski, Wojtarowicz, Nadzieja (44 Niemczyk), Antas, Traczykowski, Stanuszek (87 Pyda), Bębeniec (85 Słapek), Wojciechowski (55 Oskwarek).