MKS przegrywa dopiero w rzutach karnych - zdjęcia

MKS przegrywa dopiero w rzutach karnych – zdjęcia

Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgowym pomiędzy Victorią Świebodzice a MKS-em Szczawno – Zdrój.

To był bardzo zacięty pojedynek. Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy do przerwy wygrywali już 2:0. W drugiej połowie MKS zaczął odrabiać straty. Po 90 minutach był remis 2:2. Miejscowych od przegranej uratowała m.in poprzeczka. W doliczonym czasie gry piłkarze obu drużyn strzelili jeszcze po dwa gole. Dlatego o wyniku musiały rozstrzygnąć rzuty karne. A te lepiej wykonali miejscowi, którzy ostatecznie wygrali 5:4. Poniżej zdjęcia ze spotkania.