Motobi na kolanach - zobacz zdjęcia

Motobi na kolanach – zobacz zdjęcia

Górnik Wałbrzych rozbił na własnym boisku wicelidera tabeli Motobi Kąty Wrocławskie. Takie bramki, jaka zdobył w 88 minucie z rzutu wolnego Dominik Janik rzadko ogląda się w telewizji. Poniżej ponad 150 zdjęć. Zapraszamy

Mecz na szczycie III ligi rozpoczął się idealnie dla wałbrzyszan. W pierwszej akcji tego spotkania biało – niebiescy wyszli już na prowadzenie. Idealne podanie w pole karne przyjezdnych wykorzystał Moszyk, który z kilku metrów bez problemów trafił do siatki Motobi. Pół godziny później wyrównał Mostowski. Zawodnik przyjezdnych pokonał Jaroszewskiego strzałem główką z tzw. szczupaka. Pierwsze kilka minut drugiej połowy wyglądało jak gra do jednej bramki. Górnicy nie schodzili z połowy rywala bombardując bramkę przyjezdnych mocnymi strzałami. Presja przyniosła efekt już w 56 minucie. Naciskany przez Rytkę, jeden z obrońców Motobi, minął się z piłką. Zawodnik Górnika z zimną krwią poczekał aż bramkach gości wyjdzie do niego. Gdy tylko opuścił słupki przelobował go pięknym uderzeniem. Bramkę i to jaką, na 3:1, zdobył Janik. napastnik Górnika precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego w okienko, nie dając żadnych szans na obronę bramkarzowi gości. Brawo dla trenera, zawodników, a w szczególności kibiców, którzy przez 90 minut wspomagali nasz zespół. Co kilka minut na stronie pojawiać się będą kolejne zdjęcia. Zapraszamy