Na boisku bez granic

Wynikiem 11:5 zakończył się wczorajszy mecz, który stoczyli wałbrzyscy samorządowcy z mieszkańcami Ośrodka Integracyjnego dla Bezdomnych.

Mecz wzbudził sporo emocji. Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 10:0 dla samorządowców. W drugiej połowie mieszkańcy Ośrodka Integracyjnego dla Bezdomnych wzięli sie w garść i zdobyli pięć bramek. Jednak to nie przyniosło upragnionego zwycięstwa. Samorządowcy tak jak zapowiadali nie odpuścili do ostatniego gwizdka. W meczu zagrali między innymi Longin Rosiak, Rajmund Niwiński, Mirosław Lubiński, Paweł Szpur, Dominik Tonkow oraz Marcin Nowak z RWS Biały Kamień. Mecz sędziował Leszek Górecki.