Najlepsi kibice w Polsce

w Aktualności/Galeria

Blisko 4 tysiące kibiców pomogło dopingiem piłkarzom Górnika PWSZ Wałbrzych wygrać mecz z Karkonoszami Jelenia Góra. Wielkie Derby Sudetów skończyły się wynikiem 2:0.

Na szczególne oklaski zasługują kibice. Piękna oprawa meczu, race, biało-niebieskie flagi i głośny doping poprowadziły naszych do kolejnej wygranej. Pierwsza bramka padła już na początku spotkania. Z linii bocznej piłkę wyrzucił Dariusz Michalak. Wyskoczył do niej Dominik Janik i strzałem główką pokonał bramkarza gości. Pięć minut później było już 2:0. W 12 minucie meczu Marcin Morawski wypuścił Adriana Moszyka, który będąc w polu karnym został sfaulowany przez Michała Dubielę. Sędzia wskazał na wapno. Rzut karny skutecznie wykonał Piotr Przerywacz. Kolejne kilkadziesiąt minut to gra głownie w środku boiska. Spotkanie mogło zakończyć się wynikiem 3:0, gdyby piłka uderzona głowa przez Janika trafiła do siatki, a nie w poprzeczkę.

Górnik PWSZ Wałbrzych – Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (2:0)