Nie pobili rekordu trasy

Miłosz Szczęœniewski (LLKS Osowa Sień) został zwycięzcą III Uzdrowiskowego Biegu na Chełmiec. Na dziesięciokilometrowym dystansie z czasem 39 minut i 22 sekundy pokonał Mateusza Kłaczyńskiego 40:16 (Boguszów-Gorce), oraz Marka Swobodę 40:34 (Wałbrzych).

Niestety rekord trasy nie został poprawiony, czas 39:10 należy nadal do Edwarda Baczewskiego. Wœród pań na dystansie 6 km stanowczo zwyciężyła Anna Magryœ z Gliwic (33:19) pokonując Magdę Kaczugę (37:20) reprezentującą Dęby Wałbrzych oraz wałbrzyszankę Renatę Baczewską (38:06). Kolejną impreza organizowana przez Wałbrzyski Klub Biegacza będzie VII Polsko-czeski rajd rowerowy (21,22,23 maja)