Nie zabił się przez film

Nie zabił się przez film

w Region

Prokurator Rejonowy w Świdnicy umorzył śledztwo prowadzone w sprawie samobójczej śmierci przez powieszenie 21-letniego mieszkańca Strzegomia, do której doszło w dniu 25.01.2010r. – wobec braku znamion czynu zabronionego.

O sprawie mówiła cała Polska. Afera wybuchła, gdy w internecie pojawił się film, w którym niepełnoletnia opowiada o stosunku z 21-letnim kolegą, który po emisji materiału targnął się na swoje życie. Ustalenia śledztwa pozwoliły na przyjęcie, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniło się żadne przestępcze zachowanie osób trzecich.  Z zebranych w sprawie dowodów nie wynika również, aby bezpośredni wpływ na targnięcie się przez pokrzywdzonego na własne życie, miał fakt zamieszczenie w Internecie filmu nagranego przy użyciu telefonu komórkowego o treści wulgarnej i erotycznej, wskazującego na próbę odbycia przez niego stosunku seksualnego z małoletnią koleżanką.

Świdnicka prokuratura podejmowała również działania zmierzające do ustalenia numeru IP komputera, z którego przedmiotowy film był transferowany do sieci, w tym do portalu youtube.pl. Z uwagi jednakże na fakt, iż serwery administratora umieszczone są na terenie USA do chwili obecnej nie ustalono osoby, która film zamieściła w sieci.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top