Och Emil

Och Emil

w Kultura

W najbliższą sobotę, 17 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na kolejne przedstawienie z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu". Tym razem Teatr zaprezentuje spektakl „Och, Emil!" w reż. Lecha Chojnackiego.

Przedstawienie opowiada historię rezolutnego, śmiesznego i odważnego chłopca, marzącego o tym, by stać się dorosłym. Nieco niesforny Emil nieustannie zaskakuje rodziców nowymi pomysłami odnośnie swojej przyszłości. Podczas spektaklu będzie można spojrzeć na siebie samych przez pryzmat teatralnej konwencji, która z dużym poczuciem humoru szkicuje portrety członków rodziny i relacje miedzy światem dorosłych a światem dzieci.

„Och, Emil!" wg „Emila ze Smalandii" Astrid Lindgren Adaptacja i reżyseria: Lech ChojnackiPiosenki: Janusz Ryl-Krystianowski Scenografia: Zuzana Mojžišová Muzyka: Piotr Klimek Obsada:Anna Jezierska, Natalia Wieciech, Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska,Jerzy Gronowski, Seweryn Mrożkiewicz, Paweł Pawlik

Grupa wiekowa: od 3 lat Czas trwania spektaklu: 60 minut Wstęp wolny! W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie zostanie przeniesione do siedziby Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu przy ul. Buczka 16.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Zapraszamy do teatru

W najbliższy weekend Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprezentuje aż trzy

Wyremontowali bibliotekę

Dzięki przeprowadzonym pracom w ramach projektu pn. „Nowoczesna przestrzeń Centrum Kultury –

Spektakl z Mikołajem

W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, zapraszamy do Teatru Lalki i
Go to Top