Pakard ograł wszystkich

Drużyna Pakard Mieroszów zwycięzcą VII Turniej Piłki Nożnej – memoriał Janusza Kuliga.

W zawodach, które miały miejsce 18 listopada 2017 r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu uczestniczyło 8 zespołów.  VII Turniej Piłki Nożnej – memoriał Janusza Kuliga to cykliczna impreza, która z roku na rok przyciąga coraz większe grono uczestników oraz kibiców. W tegorocznym turnieju udział wzięło aż 8 drużyn, w tym: FC Jugole,  Van Dam, KS Walim, Zjednoczeni Mieroszów, KS Zdrój, FC Gałgany, Pakard Mieroszów i  MOS Górka. Po zaciekłej rywalizacji zwyciężyła drużyna Pakard Mieroszów. Drugie miejsce zajęła ekipa KS Zdrój, zaś na trzeciej pozycji uplasowała się załoga KS Walim. Królem strzelców tegorocznej edycji został Mateusz Żywczak. – Dziękujemy wszystkim zespołom oraz gościom za uczestnictwo w VII Turniej Piłki Nożnej, zwycięzcom gratulujemy i oczywiście zapraszamy na kolejną edycję turnieju już za rok – mówią organizatorzy.