Pamiątkowe zdjęcie z Papieżem

Pamiątkowe zdjęcie z Papieżem

w Region

W imieniu Dyrekcji Nauczycieli i Uczniów Publicznego Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach zapraszamy mieszkańców Świebodzic do udziału w niezwykłym projekcie. 23 kwietnia (środa) o godz. 16.00, zostanie wykonane zdjęcie Świebodziczan pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II. To element realizowanego przez szkołę projektu "Pokolenie Jana Pawła II".

– Zdjęcie posłuży jako dokument pamięci mieszkańców naszego miasta o wartościach głoszonych przez Ojca Świętego – mówią organizatorzy. Pod opieką polonistki Małgorzaty Chojdy-Ozgi i nauczycielki religii Katarzyny Wrony uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach realizują projekt edukacyjny, którego celem jest określenie wpływu Jana Pawła II na życie świebodziczan. W ramach projektu powstają artykuły prasowe, w tym wywiady, film, prezentacja multimedialna, scenariusz finału projektu i tomik poezji Małgorzaty Chojdy-Ozgi. To właśnie na jego okładce znajdzie się zdjęcie Świebodziczan na tle pomnika.

Realizację projektu wspiera Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz. Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których życie Jana Pawła II jest symbolem właściwych wyborów, do wzięcia udziału w projekcie- zróbmy razem zdjęcie, utrwalmy to, co wartościowe. Warto przypomnieć, że przed nami jedno z ważniejszych wydarzeń dotyczących Ojca Świętego – kanonizacja, zaplanowana na 27 kwietnia. Jan Paweł II jest Honorowym Obywatelem Świebodzic.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top