Pasażerowie doczekali się

Pasażerowie doczekali się

w Aktualności

Na liczne wnioski pasażerów dotyczące rozkładów jazdy linii: A, C oraz 9 od dnia 1 marca br. modyfikacji ulegną trasy przejazdów linii komunikacyjnych A i C oraz uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nr 9.

Linie A i C, kursować będą okólnie wokół Podzamcza bez przystanku końcowego, co umożliwi lepsze skomunikowanie z innymi dzielnicami jak również umożliwi komunikację wewnątrz osiedla. Kursy rozpoczynające bieg z osiedla Podzamcze zaplanowane zostały od pierwszego przystanku na trasie, natomiast kończące swój bieg, na ostatnim przystanku w obrębie osiedla /z wyjątkiem kursów kierowanych na inne linie, wówczas kursy rozpoczynają lub kończą się od pętli na wysokości ul. Blankowej/. Likwidacja przystanku końcowego na wysokości ul. Blankowej umożliwi również bezpośredni dojazd linią A, do Centrum Handlowego Auchan, kursy skierowane do obsługi hipermarketu Auchan oznaczone będą literą „a".

Linia nr 9, na wniosek pracowników oraz kierownictwa firmy Ronal oraz Toyota, uruchomione zostaną dodatkowe kursy, umożliwiające dojazd na godzinę 16 /Toyota/ oraz zapewniające dowozy i odwozy pracowników na godzinę 6 i 22 /Ronal/.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top