Pijane mamusie

w Region

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miała matka półtorarocznego chłopca zatrzymana w piątek przez policjantów z Nowej Rudy. Do policyjnego aresztu trafiła także matka ośmioletniej dziewczynki z Bystrzycy Kłodzkiej.

W Nowej Rudzie 27-latka przyszła do przedszkola, aby odebrać swoją 6-letnią córeczkę. Przedszkolanka widząc, że kobieta jest nietrzeźwa odmówiła wydania matce dziecka. Następnie zadzwoniła na policję. W tym czasie kobieta zdążyła wrócić do domu. Dyżurny skierował policyjny patrol do miejsca zamieszkania kobiety. Okazało się, że w takim stanie matka opiekuje się półtorarocznym synkiem. Nietrzeźwą kobietę zatrzymano, a dzieci przekazano pod opiekę pracowników miejscowego szpitala. W tym samym dniu dyżurny Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej odebrał anonimowe zgłoszenie, że idąca chodnikiem kobieta chyba jest pijana, nie może utrzymać równowagi, a pod jej opieką znajduje się małoletnie dziecko. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce nie mogli nawiązać kontaktu z kobietą, która miała problemy z utrzymaniem równowagi. 40-letnia mieszkanka Bystrzycy Kłodzkiej była pijana, w jej organizmie było 2,6 promila alkoholu. Sprawowała opiekę nad ośmioletnią córeczką. Dziecko przekazano pod opiekę ojca. Matka trafiła do policyjnego aresztu.

Za narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia kobietom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top