„Podwórkowa Liga Mistrzów"

Drużyna Fc Komuna w kategorii Open, Kazachstan w grupie od 14 do 18 lat oraz Pc Polna w kategorii do 13 lat. Oto zwycięzcy Podwórkowej Ligii Mistrzów, która odbyła się na Starym Zdroju.

Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: do 13 lat, od 14 do 18 lat oraz kategoria open. W pierwszej kategorii wystartowało sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Każda drużyna zagrała z każdą w swojej grupie. Dwie najlepsze zakwalifikowały się do finału. Mecze finałowe odbyły się pomiędzy czterema najlepszymi każda z każdą, które kolejno podzieliły się miejscami. Zagrały : Fc Polna, Fc Po Nalewce, Fc Tik Tak, Estezeter, Fc Zorro, SFC. W kategorii od 14 do 18 lat rywalizowało siedem drużyn :Skunik, RST Team, Precel, Gandzia, Nówka, Kosiarz, Kazachstan. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A z trzema drużynami, z której awansowała jedna do finału oraz grupa B z czterema drużynami, z której dwie awansowały do finału. W finale starły się trzy najlepsze drużyny. W Open zgłosiło się pięć zespołów. Niestety do gry zgłosiły się tylko dwie. ( prawdopodobnie zbyt wysoka temperatura) W związku z tym organizatorzy postanowili rozegrać mecz 50 minutowy pomiędzy nimi. Wygrała Fc Komuna nad RST II. Po turnieju odbył się mecz Podopieczni Zintegrowanego Domu dla Bezdomnych i pracownicy MOPS-u kontra Samorządowcy wsparci mieszkańcami Starego Zdroju. Wygrali mieszkańcy 16:8.

Wyniki Grupa do 13 lat: I- Fc PolnaII – SFCIII – Fc ZorroIV- Fc Po Nalewce