„Pokolenie facebooka”

w 112/Wałbrzych

W Zespole Szkół Nr 5 w Wałbrzychu zorganizowane zostały warsztaty pn. „Pokolenie facebooka”. Tematem zajęć w tym roku było hasło ”Autoprezentacja – czy JA to naprawdę JA”. W przedsięwzięcie zaangażowani byli funkcjonariusze Wydziału Prewencji wałbrzyskiej komendy.

Warsztaty przygotowali także nauczyciele Zespołu Szkół Nr 5 w Wałbrzychu, studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz fundacji „Czemu Nie”. W zajęciach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu naszego miasta. W trakcie spotkań 6-8-osobowe grupy sporządzały Portrety osób sobie bliskich- mamy, taty czy przyjaciela. Uczestnicy przedstawiali swoje wyobrażenia o danej osobie, które konfrontowano z rzeczywistością. Wypowiadali się również na tematy związane z akceptacją w środowisku rówieśniczym – do czego są zdolni, aby taką akceptację uzyskać. Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane w trakcie konferencji „Zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży i dorosłych”, która odbędzie się w październiku tego roku w Audytorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od 112

Lepkie ręce

W ręce wałbrzyskich funkcjonariuszy pierwszego komisariatu wpadła 38-latka. Kobieta dorobiła klucz do

Mieszkańcy wrócili do domów

Zarządca nieruchomości, pełniący funkcję Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek, inspektor budowlany, inspektor
Go to Top