POlitycy w kadrze Leo?

Działacze Platformy Obywatelskiej wygrali wczorajsze spotkanie z wałbrzyskimi dziennikarzami 3:2. Strzelcem dwóch bramek był Jerzy tutaj, kandydat PO do europarlamentu.

Patrząc na formę wiceministra Grzegorza Schetyny oraz Jerzego Tutaja można spodziewać się powołań do kadry. Politycy przeprowadzali szybkie i groźne akcje. Trzy z nich zakończyły się sucesem.

Mecz z dziennikarzami był głównym punktem festynu, który zorganizował dr Jerzy Tutaj, prezes spółki Zamek Książ, wałbrzyski kandydat do europarlemantu. W przerwie meczu bronił strzały wałbrzyszan i dzieci, które przyszły z rodzicami na stadion przy ulicy Kusocińskiego. Pierwszą bramkę strzelił Tutaj, chwilę po nim do bramki trafił Grzegorz Schetyna. Odpowiedź dziennikarzy była natychmiastowa. Jeszcze przed przerwą udało się im zdobyć kontaktowego gola. W drugiej połowie oba zespoły strzeliły po jednej bramce. Mecz zakończył się zwycięstwem polityków PO. Tak naprawdę w tym spotkaniu nie chodziło o wynik, a dobrą zabawę. Spotkanie zakończyłoby się byc może innym wynikiem, gdyby dziennikarze, nie oszczędzali nóg wicepremiera.