Pomogli mistrzowi

w Sport

Blisko 80 tysięcy złotych zebrali organizatorzy charytatywnego turnieju na leczenie i rehabilitację Mariusza Cendrowskiego.

W świdnickiej siedzibie Santander Bank Polska S.A. komisja w składzie: Wiesław Żurek – Prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”, Karolina Rafałko – Sekretarz Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”, wraz z pracownikami w/w Banku przystąpiła do rozliczenia zbiórki publicznej „Na pomoc Mariuszowi”. – Pragniemy Państwa oficjalnie poinformować, że na leczenie i rehabilitację Mariusza Cendrowskiego podczas naszej sobotniej imprezy pozyskaliśmy kwotę 79.318,50 złotych. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni. Ale w tym momencie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli w przygotowaniu tego przedsięwzięcia, wszystkim, którzy w sobotę pojawili się na naszej imprezie, tym co licytowali za grube pieniądze i tym, którzy wykupili tylko jedną cegiełkę o wartości 10 zł. To sukces nas wszystkich!  Szczególne podziękowania kierujemy do 3 osób, które za rekordowe jak dotychczas kwoty wylicytowały sportowe gadżety – Piotrowi Pupinowi z Firmy Republika Wnętrz (9 tys. zł).Pawłowi Dąbrowskiemu z Firmy Dabrobau (8,5 tys. zł.) oraz znakomitemu polskiemu żużlowcowi Maćkowi Janowskiemu (7 tys. zł.). Dużego wsparcia udzielił nam również wrocławski Klub Biznesu Olympic oraz jego członkowie. Wierzymy w to, że do końca tygodnia wszystkie wpłaty do nas dotrą i będziemy mogli całą wymienioną sumę przekazać Mariuszowi.  Jeszcze jedna fantastyczna informacja. Podczas trwania Turnieju można było skorzystać z bufetu, który zorganizowała grupa przyjaciół Ani Marszałek. Ze sprzedaży przepysznych, domowych ciast, kawy, herbaty, słodyczy udało im się zebrać 4.200 zł na leczenie Ani! Brawo!!!  Kochani, „Jak pięknie by było, gdyby każdy z nas dziś wieczorem mógł powiedzieć: zrobiłem dzisiaj gest miłości wobec drugiego człowieka…” – Papież Franciszek.  W sobotni wieczór wielu z nas mogło to sobie powiedzieć i to jest piękne.  Pozdrawiamy i dziękujemy mediom za przychylność mówią prezes Wiesław Żurek, Remigiusz Jezierski, przewodniczący Rady Fundacji oraz sekretarz Karolina Rafałko.

Mariusz Cendrowski to wielokrotny amatorski mistrz Polski i zawodowy mistrz świata organizacji TWBA. Uczestnik igrzysk olimpijskich w Sydney. Po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Zawody rowerowe MTB

Aż 130 zawodników stanęło na starcie zawodów rowerowych, które rozegrano nad zalewem
Go to Top