Pomóżcie znaleźć tego zwyrodnialca!

Pomóżcie znaleźć tego zwyrodnialca!

w Aktualności

Policja szuka świadków mogących pomóc w ustaleniu osoby, która wczoraj wieczorem oblała psa benzyną i podpaliła. Zwierzę spłonęło żywcem.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.30 w Głuszycy przy ulicy Parkowej. Policję o spalonym psie poinformowała jedna z mieszkanek. Jak wynika z ustaleń sprawca przywiązał psa do drzewa, oblał łatwopalną substancją i podpalił. Zwierzę nie miało żadnych szans na przeżycie. Spłonęło żywcem. Teraz policja szuka świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu tego zwyrodnialca. Jeżeli ktoś z Państwa posiada informacje mogące pomóc w sprawie proszony jest o kontakt z policją.
UWAGA
Propozycja do osób, firm, które mogą pomóc. Portal www.wiadomosciwalbrzyskie.pl nosi się z zamiarem ufundowania nagrody za pomoc w ustaleniu i zatrzymaniu osoby, która przywiązała psa i podpaliła. Jeśli ktoś chciałby się "dorzucić" prosimy o kontakt na adres: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl
SZANOWNI PAŃSTWO
DZIĘKUJEMY WAM ZA DEKLARACJE DOTYCZĄCE NAGRODY. OSOBY, KTÓRE POINFORMOWAŁY NAS O CHĘCI PRZYŁĄCZENIA  SIĘ DO AKCJI PROSIMY O EMAILA Z INFORMACJĄ DOTYCZĄCĄ KONKRETNEJ KWOTY, JAKĄ PLANUJECIE PRZEZNACZYĆ NA NAGRODĘ. NIE MA ŻADNEGO KONTA. NAGRODA ZOSTANIE WYPŁACONA OSOBIE, KTÓRA PRZYCZYNI SIĘ DO ZATRZYMANIA SPRAWCY TEGO ZDARZENIA (NP. W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI ZROBIMY TO WSZYSCY RAZEM). JAK WYNIKA Z WASZYCH INFORMACJI MAMY JUŻ PONAD 2 TYSIĄCE ZŁOTYCH. W PIĄTEK PO KONSULTACJI Z POLICJĄ I PRAWNIKIEM BĘDZIEMY DRUKOWAĆ PLAKATY DOTYCZĄCE POSZUKIWAŃ OSOBY, KTÓRA DOKONAŁA TEGO BESTIALSKIEGO CZYNU.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top