Portal dla sędziów piłkarskich

Portal dla sędziów piłkarskich

w Sport

Jesteś fanem piłki nożnej? Chcesz poznać świat sędziowski oraz fakty i mity na temat decyzji sędziów? Ten portal jest zatem dla Ciebie.

Portal www.sedziapilkarski.pl to miejsce dla ludzi z pasją, którzy od kilku lat piszą o tym co ich fascynuje i pochłania, a więc o piłce i świecie sędziowskim.- Narastająca krytyka sędziów piłkarskich stawia futbolowych rozjemców w trudnej sytuacji. Często po przegranym meczu cała złość zawodników, kibiców i trenerów skupia się właśnie na nich- mówi Wojciech Wilk zastępca redaktora naczelnego portalu www.sedziapilkarski.pl

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jaki ciężar i odpowiedzialność drzemie na arbitrach, którzy w ułamku sekundy pod czujnym okiem wyszkolonych piłkarzy i trenerów muszą podjąć decyzję- dodaje. Dlatego, aby uniknąć takich sytuacji na naszym portalu każdy kibic piłki nożnej może wymienić poglądy na temat pracy sędziowskiej, wyrazić swoją opinię oraz zadać pytania. Naszym celem jest również podnoszenie kwalifikacji sędziowskich, interpretowanie przepisów gry oraz obalanie stereotypów które często prowadzą do konfliktów na linii sędzia –pozostali uczestnicy meczu . Nasze relacje są całkowicie subiektywne, naszym celem nie jest przedstawianie jedynych obiektywnych racji, ale jedynie proponujemy nasz sposób spojrzenia na pracę sędziów i to co wokół niej się dzieje. Ponadto na stronie można zobaczyć wykaz transmisji piłkarskich oraz foto-story z pracy sędziowskiej. Fani piłki nożnej mogą poznać też fakty i mity na temat decyzji sędziowskich. Chcemy w kreatywny i interesujący sposób pisać o tym co nas od lat pochłania – a więc o piłce i świecie sędziowskim- kończy. Zatem wszystkich fanów piłki nożnej zachęcamy do odwiedzania strony i do udziału w konkursach.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top