poszukiwana

Poszukiwany, poszukiwana

w Region

Nie wiemy czy to suka czy też pies. Na pewno bardzo mądre zwierzę. Nie dość, że uciekło strażnikom miejskim to zjadło z rąk mężczyzny, który próbował je złapać (najprawdopodobniej był hyclem lub kimś ze schroniska czy lecznicy dla zwierzą-red) trochę jedzenia i pobiegło dalej.

Biegający po ulicy Wodnej w Świdnicy duży, czarny pies budził strach. Zwierzę podchodziło do ludzi i osób, które spacerowały ze swoimi pupilami na smyczach. Ci w obawie przed kłopotami brali swoje pieski na ręce lub odganiali intruza. Ktoś powiadomił straż miejską. Ta zlokalizowała zwierzę. Na miejsce wezwano mężczyznę, którego zadaniem było złapać psa. Zaczęło się dobrze. Karma w rękach człowieka przyciągnęła czworonoga. Pierwsza próba zarzucania sznurków na kar zwierzęcia zakończyła się niepowodzeniem. Ale głodny pies zrobi wszystko, aby się najeść. Kolejnych kilka minut karmienia i druga próba. Również nieskuteczna. Tak jakby „czarny” wiedział, że do trzech razy sztuka. Już nie z pustym żołądkiem wziął nogi w zapas i tyle go widziano.

Rysopis poszukiwanego: czarne umaszczenie, biały „kołnierzyk pod pyskiem” ogon postawiony do góry. Znaki szczególne: szybki, zwinny i przebiegły

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top