Powerade Garmin MTB Marathon

Powerade Garmin MTB Marathon

w Sport

Wszystkich entuzjastów prawdziwego kolarstwa górskiego zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowej imprezie kolarskiej – Maratonie MTB, który po dwóch latach przerwy zawita ponownie do Wałbrzycha.

Impreza odbędzie się 19.05.2012 r. w Wałbrzychu, start przy hali lekkoatletycznej im, Olimpijczyków Wałbrzyskich przy ul. Chopina. Wyborne trasy w Wałbrzychu, Górach Wałbrzyskich i Kamiennych to pełne

spektrum MTB w najlepszej postaci – wszystkie rodzaje nawierzchni (szuter, kamienie, skały, łąki), ostro w dół, płasko i porządnie pod górę. Trasy zweryfikują każdy niedopracowany szczegół, zarówno w technice, kondycji, psychice. 

Start w wałbrzyskim maratonie to jedyna okazja, by przejechać ok. 1,6 km pod ziemią, przez najdłuższy w Polsce tunel kolejowy pod górą Wołowiec! To wielka atrakcja oraz wyróżnik tego maratonu wśród wielu  innych. Powoli wjeżdżamy na właściwe trasy, prawdziwe kolarstwo górskie w formie godnej miana MTB. Edycja w Wałbrzychu nawiązuje swą charakterystyką do rozgrywanych wcześniej maratonów na terenie głuszyckiej Strefy MTB. Ponownie odwiedzimy okolice Rybnickiego Grzbietu z jednym z najciekawszych singeltracków w Sudetach, wjedziemy na Rogowiec, z najwyżej położonymi w kraju ruinami zamku. 

Ponadto na dystansie Giga czeka super techniczny zjazd do Sokołowska oraz techniczne ścieżki na granicy z Czechami.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top