Powerade Garmin MTB Marathon

Powerade Garmin MTB Marathon

w Sport

Wszystkich entuzjastów prawdziwego kolarstwa górskiego zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowej imprezie kolarskiej – Maratonie MTB, który po dwóch latach przerwy zawita ponownie do Wałbrzycha.

Impreza odbędzie się 19.05.2012 r. w Wałbrzychu, start przy hali lekkoatletycznej im, Olimpijczyków Wałbrzyskich przy ul. Chopina. Wyborne trasy w Wałbrzychu, Górach Wałbrzyskich i Kamiennych to pełne

spektrum MTB w najlepszej postaci – wszystkie rodzaje nawierzchni (szuter, kamienie, skały, łąki), ostro w dół, płasko i porządnie pod górę. Trasy zweryfikują każdy niedopracowany szczegół, zarówno w technice, kondycji, psychice. 

Start w wałbrzyskim maratonie to jedyna okazja, by przejechać ok. 1,6 km pod ziemią, przez najdłuższy w Polsce tunel kolejowy pod górą Wołowiec! To wielka atrakcja oraz wyróżnik tego maratonu wśród wielu  innych. Powoli wjeżdżamy na właściwe trasy, prawdziwe kolarstwo górskie w formie godnej miana MTB. Edycja w Wałbrzychu nawiązuje swą charakterystyką do rozgrywanych wcześniej maratonów na terenie głuszyckiej Strefy MTB. Ponownie odwiedzimy okolice Rybnickiego Grzbietu z jednym z najciekawszych singeltracków w Sudetach, wjedziemy na Rogowiec, z najwyżej położonymi w kraju ruinami zamku. 

Ponadto na dystansie Giga czeka super techniczny zjazd do Sokołowska oraz techniczne ścieżki na granicy z Czechami.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Młodzi w bulach

Młodzi w bulach

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce wieloletni Prezes klubu, Kazimierz
Go to Top