Przegrali jednym punktem

Szkoda, bo zwycięstwo było bardzo blisko. Górnik Dark Dog Nowe Miasto przegrał w własnej hali mecz rundy rewanżowej z MKS-em Basket Chrobrym Głogów 66:67.

Goście wygrali to spotkanie celnymi rzutami za trzy punkty. To była dzisiaj najmocniejsza broń naszych rywali. Początek spotkania rozpoczął się po myśli gospodarzy. Górnik, co kilka minut, odskakiwał na kilkupunktowa przewagę. Goście, dzięki wysokiej skuteczności za linii 6,25 szybko minimalizowali różnice. Po przerwie to Dark Dog gonił już rywala. Horror kilkuset kibiców, którzy przyszli do hali OSiR-u przeżyło w ostatniej minucie. Na kilkanaście sekund przed końcem spotkania przy stanie 67:66 dla przyjezdnych, koszykarze MKS-u nie trafili do kosza. Niestety dla wałbrzyszan zebrali piłkę pod koszem. Zawodnicy Dark Doga musieli faulować. Goście nie wykorzystali żadnego, z dwóch osobistych. Do końca meczu pozostało niespełna 5 sekund. To jednak było za mało, aby przeprowadzić dobrze przygotowana akcję. MKS chrobry Głogów wygrał jednym punktem i wywiózł z Wałbrzycha cenne zwycięstwo. Koszykarzom Dark Doga należą się jednak brawa za ambicję i walkę do końca spotkania. Poniżej obszerna fotorelacja zapraszamy. Dark Dog Górnik Nowe Miasto – MKS Basket Chrobry Głogów 66:67