Sklonujcie pięciu Marcinów

Szósty mecz, szósta porażka. Koszykarze Górnika Wałbrzych przegrali kolejny mecz. Sam Marcin Sterenga nie jest w stanie wygrywać spotkań.

Tym samym biało – niebiescy stali się jedyną drużyną w lidze, która nie ma jeszcze na koncie żadnego zwycięstwa. Pierwsza kwartę Górnicy przegrali jednym oczkiem. (20:21). W drugiej zremisowali 20:20. Po przerwie miejscowi wypracowali sobie kilkupunktową przewagę wygrywając kolejne 10 minut 21:15. W ostatniej części potwierdzi tylko chęć zwycięstwa kończąc kwartę czteropunktową przewagą (21:18) i ostatecznie wygrywając spotkanie 82:74. Najlepszym zawodnikiem w drużynie biało – niebieskich był po raz kolejny Marcin Sterenga, który zdobył 18 punktów i zebrał 10 piłek.