Sparing Górnik - Twardy: zdjęcia

Sparing Górnik – Twardy: zdjęcia

Prawdziwy festiwal bramek urządzili sobie Górnicy w sparingu z Twardymi Świętoszów. Podopieczni Roberta Bubnowicza pokonali III ligowca aż 9:0. Zdjęcia z meczu poniżej. Zapraszamy

Pierwszy na listę strzelców wpisał się już w 13 minucie meczu Duś, który wykorzystał dośrodkowanie Rytki. Niespełna 10 minut później na 2:0 podwyższył Konarski. Dziewięć minut później na listę strzelców ponownie wpisał się Duś. w 35 minucie spotkania Kłak technicznym strzałem pokonuje bramkarza Twardego. W 41 hattricka zalicza Duś. Po zmianie stron Górnicy wciąż atakowali. W 61 minucie gola dla biało – niebieskich zdobywa Morawski. Po kolejnych trzech minutach na listę strzelców wpisuje się Moszyk. Po nim strzela Łaski. Wynik w 83 minucie ustala Michalak. Górnik PWSZ pokonuje Twardego Świętoszów 9:0.

bramki dla Górnika: Duś (13), Konarski (23), Duś (32), Kłak (35) i Duś (41), Morawski (61), Moszyk (64), Łaski (76), G. Michalak (83).