Portal informacyjny, w którym znajdziesz najświeższe informacje. Obejmuje swoim zasięgiem: Wałbrzych, Stare Bogaczowice, Czarny Bór, Szczawno Zdrój, Boguszów, Walim, Głuszycę, Mieroszów, Jedlinę Zdrój

Spotkanie dla przedsiębiorców

Spotkanie dla przedsiębiorców

w Gospodarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza do współpracy przedsiębiorców z gminy Stare Bogaczowice , którzy w bieżącym roku chcą zatrudnić osoby bezrobotne, w tym także z udziałem środków Funduszu Pracy.

Podczas spotkania, które odbędzie się Szczawnie Zdroju będzie możliwość poznania przez przedsiębiorców usług i instrumentów, z których mogą korzystać pracodawcy w 2013r. w procesie: naboru pracowników na zgłoszone oferty pracy, wsparcia pracodawców w tworzeniu miejsc pracy i zatrudnieniu bezrobotnych oraz włączenia się w aktywizację osób bezrobotnych. Zaprezentowane zostaną również uprawnienia i obowiązki przedsiębiorców w w/w zakresie. Podczas spotkania z osobami zainteresowanymi współpracą przeprowadzone zostaną także warsztaty tematycznie odpowiadające  w/w zagadnieniom, służące przygotowaniu stosownych wniosków, które będą składane do Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu. Ze względu na organizację części warsztatowej spotkania, osoby zainteresowane proszone są o dokonanie zgłoszenia udziału na adres e-mail katarzyna.wojtanowska@urzadpracy.pl lub telefonicznie pod nr 74/ 84 07 – 349 do dnia 27.02.2013r. Spotkanie odbędzie się w dniu 28.02.2013r. o godzinie 10.00 w UM w Szczawnie Zdroju.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Dobre półrocze strefy

Dobre półrocze strefy

Poniesienie ponad miliarda złotych nakładów inwestycyjnych zadeklarowali przedsiębiorcy, którzy zdecydowali
Cudzoziemcy w Polsce

Cudzoziemcy w Polsce

Obecnie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych zarejestrowanych jest prawie pół miliona cudzoziemców. Największą
Włącz się w segregację

Włącz się w segregację

Tak można zatytułować prelekcję zorganizowaną przez pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej ,,Sanikom"
Go to Top