Strzegomianin dostał sprzęt od sponsora

w Region

Ponad 1800 zł to wartość markowego sportowego wyposażenia, które trafiło wczoraj do 16-letniego Michała ze Strzegomia, trenującego z wielkim talentem i pasją koszykówkę. Podobna kwota na warsztaty taneczne trafi niebawem do 20-letniej Karoliny z Wałbrzycha.

Telefonia DIALOG od kilku lat realizuje projekt charytatywny „I Ty możesz pomóc" w ramach Programu Partnerskiego „DIALOG… między nami" dla abonentów operatora. W akcji tej klienci DIALOGu rezygnują z wymiany zebranych punktów na nagrody i przekazują je na działania charytatywne spółki. Od 2009 roku operator przeznacza zgromadzone w ten sposób środki na wsparcie utalentowanej młodzieży, która z powodu barier finansowych nie może rozwijać swoich uzdolnień i pasji.

Podobna kwota trafi niebawem do 20-letniej Karoliny z Wałbrzycha – tancerki, która marzy o profesjonalnych butach do trenowania tańców standardowych, latynoamerykańskich i współczesnych oraz o indywidualnych lekcjach w renomowanej szkole. Obecnie dziewczyna szuka odpowiedniej szkoły.

– Dziękujemy redakcji Nowych Wiadomości Wałbrzyskich, która umożliwiła realizację naszej akcji, za zaufanie, zaangażowanie i wszelkie wsparcie, które otrzymaliśmy – mówi Wojciech Krasoń, dyrektor RCS DIALOGu w Wałbrzychu. – A przede wszystkim dziękujemy naszym abonentom z Wałbrzycha i okolic, którzy przekazali swoje punkty na pomoc dla Karoliny i Michała. Dzięki nim młodzi mieszkańcy naszego regionu będą mogli spełnić swoje marzenia.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top