Sukces głuszyckich piłkarzy

Piłkarze z głuszyckiego gimnazjum zajęli II miejsce w województwie dolnośląskim w prestiżowym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Drużyna ,,Game Over" pod opieką Jacka Kędzierskiego od początku szła jak burza. Najpierw wygrała eliminacje miejskie w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska, potem rejonowe, gdzie okazała się najlepszą spośród reprezentantów trzech powiatów: wałbrzyskiego, kamiennogórskiego i jaworskiego. Tym sposobem głuszyccy piłkarze reprezentowali naszego region 14 października we Wrocławiu. Tam na Polach Marsowych przy stadionie Olimpijskim spotkało się ze sobą w eliminacjach krajowych 12 najlepszych drużyn z całego Dolnego Śląska. Gimnazjaliści z Głuszycy, po zaciętej walce, uplasowali się na zaszczytnym II miejscu. Drużyna otrzymała puchar, medale, dyplomy, stroje sportowe oraz piłki. Skład drużyny: Mikołaj Sosnowski (kapitan), Kacper Papieski, Michał Literski, Mateusz Misiak, Szymon Ręczkowski, Kamil Bulka, Bartosz Wojciechowski, Bartłomiej Mięgoć, Mateusz Dejniak, Damian Reich. Gratulujemy!