Sukces sportowców z Głuszycy

Sukces sportowców z Głuszycy

w Sport

Klaudia Słomiana uczennica klasy V Szkoły Podstawowej Nr 1 w Głuszycy Górnej zajęła I Miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Ziemnym.

To nie jedyny sukces głuszyckich sportowców. W Legnicy na XXVII Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin – WKF Kyokushin Maksymilian Prorok, z Klub Karate zdobył brąz, przegrywając walkę z aktualnym mistrzem Japonii. Bardzo udany występ zaliczyli również Uczniowie Klubu Sportowego ” GIM Głuszyca” na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18, 23, Seniorów w Trójboju Siłowym w Mińsku Mazowieckim. Wioletta Sobczak pobiła rekord Polski w wyciskaniu leżąc oraz wraz z Kacprem Drochomireckim uzyskali kilka wyników lepszych od rekordów Polski. Poniżej wyniki:

– 1 miejsce w kat. do 57 kg juniorek do lat 18 – Wioletta Sobczak- 2 miejsce w kat. do 59 kg juniorów do lat 18 – Kacper Drochomirecki- 3 miejsce w kat. do 93 kg juniorów do lat 18 – Andrzej Woźniak- 3 miejsce w kat. do 74 kg juniorów do lat 18 – Jarek Stefanowicz- 4 miejsce w kat. do 66 kg juniorów do lat 18 – Kamil Dec

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Runmageddon Wałbrzych

Ostatni weekend września na Dolnym Śląsku przebiegnie pod znakiem ekstremalnych wrażeń, a
Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Go to Top