Sukces zawodników WSM

Podczas kolejnej rundy Mistrzostw Polski strefy Zachodniej w Cross Country rozegranej na torze w Chojnej, aż w trzech klasach nasi zawodnicy wywalczyli miejsca na podium.

W klasie Młodzik 85 ccm klasą samą dla siebie byli zawodnicy WSM , którzy zdobyli wszystkie miejsca na podium. Walka od początku do końca rozgrywała się tylko między naszymi zawodnikami. Ostatecznie I miejsce zajął Krystian Szostak, II miejsce zdobył Kacper Borkowski, III miejsce wywalczył Daniel Iwanik, a tuż za podium znalazł się czwarty nasz zawodnik Adam Kowalski. W klasie Junior również naszych dwóch zawodników wywalczyło miejsca w pierwszej trójce – drugi był Bartosz Szutowski, a trzeci Jakub Dąbrowa, którzy obecnie w klasyfikacji sezonu 2013 zajmują odpowiedni I i II miejsce. W klasie Masters nasz klub reprezentował Rafał Boroń, który po pięknej walce linię mety minął jako drugi dzięki czemu wysunął się już na III miejsce w klasyfikacji generalnej.