Świdniczanie zawalczyli w Berlinie

Świdniczanie zawalczyli w Berlinie

w Region

Ponad 1400 zawodników z czternastu państw wzięło udział w International Swim Meeting 2012 zorganizowanym w Berlinie. Wśród reprezentantów z Polski znaleźli się zawodnicy ze Świdnicy. Mimo młodego wieku osiągnęli zadowalające wyniki

Młodzi Świdniczanie zawalczyli w Berlinie

Ponad 1400 zawodników z czternastu państw wzięło udział w International Swim Meeting 2012 zorganizowanym w Berlinie. Wśród reprezentantów z Polski znaleźli się zawodnicy ze Świdnicy. Mimo młodego wieku osiągnęli zadowalające wyniki.

 

Maja Jóźwik i Maja Siembab z klasy IV startowały w II edycji Dolnośląskiej Ligi Pływackiej, która została rozegrana w ostatni weekend w Lubinie. W zawodach wystartowało aż 152 zawodników i zawodniczek z szesnastu klubów Dolnego Śląska. Wyniki naszych zawodniczek w DLP klas IV: dla Mai Jóźwik- 50 metrów stylem dowolnym 0;38,53, 100 metrów stylem zmiennym 1;41,63, zaś dla Mai Siembab ; 50 metrów stylem dowolnym 0;39,79 i 100 metrów stylem zmiennym 1;45,01. Troje innych zawodników: trzynastoletnia Elżbieta Kielka, jedenastoletnia Emilia Dzięcielska i jedenastoletni Jakub Borowy wzięli udział w International Swim Meeting ISM w Berlinie. W zawodach rozegranych na 50 metrów pływalni wystartowali zawodnicy z reprezentacji narodowych z: Czech, Grecji, Słowacja, a także zawodnicy z Dani, Finlandii, Szwecji, Węgier, Islandii, Litwy, Rosji, Szwajcarii, Łotwy, Niemiec i Polski. W sumie wystartowało 1424 zawodników i zawodniczek. Wśród tak wybitnych uczestników nasi reprezentanci osiągali zadowalające wyniki, a dla zawodników z rocznika 2001 był to pierwszy start na pływalni 50 metrowej.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top