Święto dzieci w Rynku

Święto dzieci w Rynku

w Kultura

Już w sobotę 29 maja wałbrzyski rynek zamieni się w krainę szczęścia dla dzieci i młodzieży.

A to wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka i imprezy pod patronatem Prezydenta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego, organizowanej przez Wspólnotę Samorządową „Śródmieście", Urząd Miejski w Wałbrzychu, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Zabawa trwać będzie od godz. 12.00 – 20.00. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Będą konkursy zarówno dla tych, którzy uwielbiają śpiewać, jak i dla tych którzy lubią rozgrywki sportowe i zabawy zręcznościowe. Tego dnia zostanie również rozstrzygnięty konkurs plastyczny i wręczone nagrody. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z wałbrzyskich szkół, a atrakcją dnia będzie występ zespołu romskiego „Nowa Roma".

Nie zabraknie również waty cukrowej, malowania twarzy, pokazów rycerskich oraz dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Będą także występy iluzjonisty, zabawy z klaunem oraz loteria fantowa. Ciekawostką będą wybory Miss Matki i Mistera Ojca.

Wielką niespodziankę dla dzieci szykuje Biuro Promocji Miasta. „Autobus Niespodzianka" – będzie to autobus pełen zagadek i ciekawostek dotyczących naszego miasta. Na młodych wałbrzyszan czekają różne prezentacje multimedialne i inne niespodzianki, a w tym także liczne konkursy i nagrody dla najlepszych. Zabawie towarzyszyć będzie Rogaty Obywatel naszego miasta czyli Moofie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Zapraszamy do teatru

W najbliższy weekend Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprezentuje aż trzy

Wyremontowali bibliotekę

Dzięki przeprowadzonym pracom w ramach projektu pn. „Nowoczesna przestrzeń Centrum Kultury –

Spektakl z Mikołajem

W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, zapraszamy do Teatru Lalki i
Go to Top