Szansa dla wałbrzyszan

Szansa dla wałbrzyszan

w Kultura

Interesujesz się show biznesem i mediami? Chcesz zaistnieć w reklamie lub na dużym ekranie? Marzysz o tym by ktoś dostrzegł Twój potencjał? Jeżeli tak, to ten projekt jest dla Ciebie. „Pokaż się światu" od najbliższej środy do piątku także w Wałbrzychu.  Organizatorzy projektu – ogólnopolska agencja fotograficzna współpracująca z firmami reklamowymi – szukają ciekawych, nowych twarzy oraz inspiracji. Pierwszy etap to rekrutacja, na którą zgłaszać się mogą osoby z terenu Dolnego Śląska. Oczywiście, jeżeli myślą o karierze w świecie mediów i reklamy.

Wałbrzyszanie już teraz rejestrować się mogą na stronie www.pokazsieswiatu.pl lub od środy bezpośrednio w biurze projektu, mieszczącym się w Studiu Mody Okolicznościowej i Urody Gracja, na Placu Grunwaldzkim przy ulicy Bolesława Chrobrego 1. Bezpłatne zgłoszenia przyjmowane będą od najbliższej środy do piątku w godz. od 10.00 do 17.00. Na miejscu kandydat/ka może dokonać zgłoszenia do projektu "Pokaż się Światu" wypełniając formularz zgłoszeniowy i przekazując maksymalnie 3 zdjęcia w zapisie elektronicznym (na płycie lub innym nośniku). – Poszukujemy artystycznych inspiracji do projektów reklamowych. Branża mediowa jest bardzo wymagająca i dynamiczna, co wymusza na nas poszukiwanie nowych twarzy i ciekawych osobowości. Zasadniczo wiek nie gra roli, ważne jest, by kandydat był osobą komunikatywną i otwartą na nowe doświadczenia. I co najważniejsze: nie tylko osoby o idealnej cerze i sylwetce są poszukiwane. Zapraszamy przede wszystkim dzieci, oczywiście z opiekunami oraz ludzi w przedziale 40-70 lat. – mówi koordynator projektu, Krzysztof Kołowicz – zawodowy fotograf.

Jakie korzyści wyniknąć mogą z udziału w programie „Pokaż się światu"? Jak podkreślają organizatorzy, każda ze zgłaszających się osób w przedziale wieku 1-70 lat może wziąć udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, której koszt został specjalnie obniżony z 300 zł do zaledwie 50 zł. W ramach tej opłaty uczestnik otrzyma profesjonalne portfolio stworzone przez serwis internetowy pokazsieswiatu.pl. Znajdzie się ono także w bazie, do której dostęp będą miały agencje reklamowe, firmy organizujące castingi czy wydawnictwa. Reasumując za bardzo niewielkie pieniądze otrzymać będzie można niezły startowy pakiet w postaci profesjonalnych zdjęć oraz możliwości ich prezentacji. A to może przełożyć się na tak ważne w show biznesie, pierwsze zawodowe kontakty.  – Chcemy dać wszystkim chętnym możliwość pokazania się całemu światu. Nasi klienci, a są nimi wydawnictwa, agencje reklamowe czy po prostu firmy poszukujące nowych pomysłów na własną reklamę, często borykają się z brakiem profesjonalnych zdjęć modeli i modelek. Uruchamiając serwis pokazsieswiatu.pl tworzymy platformę komunikacji pomiędzy nimi, a wszystkimi, którzy są skłonni choćby odrobinę zainwestować w siebie.Przypominamy, że zgłaszać można się już od najbliższej środy. Chętni, którzy nie mają skończonych 18 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.A już teraz można zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie http://pokazsieswiatu.pl/formularz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Zapraszamy do teatru

W najbliższy weekend Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprezentuje aż trzy

Wyremontowali bibliotekę

Dzięki przeprowadzonym pracom w ramach projektu pn. „Nowoczesna przestrzeń Centrum Kultury –

Spektakl z Mikołajem

W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, zapraszamy do Teatru Lalki i
Go to Top