Takich Was chcemy oglądać

Dobra postawa wałbrzyszan w drugiej połowie spotkania zdecydowała o wygranej biało niebieskich w spotkaniu z Sokołem Łańcut 76:67.

Mecz rozpoczął się po myśli przyjezdnych, w składzie których zobaczyliśmy wychowanka Górnika Rafała Glapińskiego. Po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy tylko jednym oczkiem 18:17. Po kolejnych 10 minutach spotkania Sokół też nie „odleciał" biało – niebieskim, którzy trzymali się blisko przeciwnika (18:20). Po zmianie stron do ataku przystąpili gospodarze. Podopieczni Arkadiusza Chlebdy po czterech celnych rzutach za trzy punkty wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania wygrywając zasłużenie 76:67.

Górnik Wałbrzych – Sokół Łańcut 76:67 (17:18, 18:20, 28:20, 13:9)