Tamtędy nie przejedziesz

Tamtędy nie przejedziesz

w Region

Z powodu podtopień i zagrożenia powodziowego zamykane są kolejne drogi w naszym regionie.

W wyniku zalania podwrocławskich polderów zalewowych, droga wojewódzka nr 455 na odcinku od Jelcza – Laskowic do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 396 (kierunek Oława) jest nieprzejezdna. Aby ominąć powstałe utrudnienia, należy kierować się wyznaczonym i oznakowanym objazdem (od strony Oławy drogą wojewódzką nr 396 do skrzyżowania z drogą powiatową w kierunku Minkowic Oławskich i dalej również drogą powiatową do Jelcza-Laskowic).Nieczynna jest także przeprawa promowa przez Odrę w Chobieni i Ciechanowie (drogi wojewódzkie nr 323 i 334). Promy i łodzie przewozowe nie kursują z powodu wysokiego stanu wody Odry.

W Oławie o godz. 20:00 ze względu na wysoki poziom wody został zamknięty most na Odrze (droga wojewódzka nr 396). Po moście mogą poruszać się tylko piesi i pojazdy specjalne – służby ratownicze, policja, wojsko. Nieprzejezdna jest także droga wojewódzka nr 396 na odcinku od Starego Górnika do Janikowa i droga wojewódzka nr 455 od Jelcza-Laskowic do drogi wojewódzkiej nr 396 (kierunek Oława).

Pozostałe zamknięte bądź zalane trasy:

Droga gminna nr 1933D (powiat wrocławski) – Groblice – Kotowice, Droga gminna nr 17670D (powiat wrocławski) – Marcinkowice – Zakrzów, Droga powiatowa nr 1461 (powiat Oleśnicki) – Kijowice-Kruszowice, Droga gminna nr 1943D (powiat Wrocławski) – Mokry Dwór – Trestno, Droga powiatowa nr 1538 pomiędzy Zbytowem i Grędziną, Zamknięty most na Widawie Krzyżanowice – Psary, Droga krajowa nr 36 pomiędzy Iwnem a Ścinawą,Droga powiatowa 2193 (rejon m. Kwiatkowice).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top