Teraz walczą o finał

Cztery drużyny: z gimnazjum nr 11, nr 9, nr 3 i nr 13 spotkają się w finale turnieju koszykówki chłopców organizowanych w ramach gimnazjady. Mecze o mistrzostwo już 20 listopada od godziny 9.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu

Eliminacje rozegrani w hali na placu Teatralnym. W pierwszej turze do walki stanęło sześć szkół, które podzielono na dwie grupy. Do finału ostatecznie wychodziła jedna szkoła. I tak z grupy I, w której grały gimnazjum nr 11,nr 4 i nr 7 przeszło gimnazjum numer 11.. W grupie drużyny z gimnazjów nr : 6, 12 i  3. Wygrała trójka. Kilka dni później odbyły się kolejne eliminacje. Awans wywalczyły gimnazja nr 13 i 9. Mecze o mistrzostwo już 20 listopada od godziny 9.00 "w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu.