Triathlon bez biegu narciarskiego

Piotr Holly z czasem 32 minuty i 50 sekund został zwycięzcą VIII Triathlonu Zimowego. W kategorii kobiet na dystansach 2,6 km bieg i 2,6 km rower zwyciężyła Aleksandra Podgórska (18:19)

Niestety aura spłatała figla organizatorom i nie udało się przygotować trasy do biegu narciarskiego. Po raz kolejny triathlon przeobraził się w duathlon. Na starcie stanęło 38 zawodników, którym nie straszne są biegi po zaśnieżonych leśnych ścieżkach i zimowa jazda na rowerze. Impreza zorganizowana została w Książańskim Parku Krajobrazowym na pętli liczącej 2,6 km. Wśród mężczyzn, którzy mieli do pokonania jedno okrążenie biegiem, następnie dwa okrążenia na rowerze i znów jedno okrążenie biegiem zwyciężył Piotr Holly z czasem 32 min. 50 s. Drugie miejsce zajął Mariusz Czapiga przegrywając z Piotrem jedynie o 5 sekund. Trzeci linię mety przekroczył Michał Gołębiewski (33:56). W kategorii kobiet na dystansach 2,6 km bieg i 2,6 km rower zwyciężyła Aleksandra Podgórska (18:19). Jest to już trecie z rzędu zwycięstwo Oli w imprezach „Idolowych”. Druga na mecie była Agnieszka Rajmund (24:25), wygrywając z Moniką Zaborowską (25:46).