Ty też możesz zostać strażakiem

Ty też możesz zostać strażakiem

w Aktualności

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu ogłasza nabór kandydatów do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu na kilka stanowisk.

Poszukiwane są osoby na stanowiska: stażysta docelowo ratownik (specjalista chemii) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej nr 2 strażak w służbie przygotowawczej na okres 3 lat, system pełnienia służby: zmianowy oraz stażysta (docelowo ratownik, ratownik – kierowca) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu strażak w służbie przygotowawczej na okres 3 lat, system pełnienia służby: zmianowy.

Kiedy i gdzie?

1 maja do 25 maja do godz. 15:30 – składanie dokumentów przez kandydatów do służby.

I etap naboru – 28 maja – 11 czerwca – weryfikacja dokumentów złożonych przez kandydatów do służby – ogłoszenie wyników I etapu do 11 czerwca 2012 roku.

II etap naboru – ocena sprawności fizycznej kandydata – termin oraz lista zakwalifikowanych do II etapu kandydatów zostanie umieszczona na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń komendy.

III etap naboru – rozmowa z Komisją Kwalifikacyjną oraz z Komendantem Miejskim PSP w Wałbrzychu – termin oraz lista zakwalifikowanych kandydatów zostanie umieszczona na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń tut. Komendy. Informacje w sprawie naboru można uzyskać w Sekcji Organizacyjno – Kadrowej KM PSP w Wałbrzychu, tel. (0-74) 88 77 270

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top