Uczcili wolność

Uczcili wolność

w Aktualności

Wystarczyło napisać na kartce „Wolność", a następnie wrzucić ją do specjalnej urny. W zamian można było otrzymać różnego rodzaju gadżety. W ten sposób członkowie wałbrzyskiego stowarzyszenia „Projekt Polska" uczcili obchody XX-lecia odzyskania wolności.

Czwartego czerwca 2009 roku w godzinach od 15 do 17 na wałbrzyskim rynku zorganizowano happening w ramach kampanii „RAZEM89". Happening „radosne głosowanie raz jeszcze" dotyczył obchodów XX-lecia pierwszych, wolnych wyborów w naszym kraju. W trakcie happeningu członkowie stowarzyszenia ustawili urnę wyborczą, do której mieszkańcy wrzucali karty z napisem „wolność". – naszym zamierzeniem jest, aby było ich jak najwięcej – mówili organizatorzy akcji. Podkreślali, że chcą, aby 4 czerwca był radosnym świętem wygranej wolności. I taki też był.

UWAGA KONKURS

Dla pierwszych trzech osób, które w piątek punktulanie o godzinie 12.00 przyślą jako pierwsze (decyduje godzina otrzymania maila) maila o treści: WOLNOŚĆ na adres redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl, mamy limitowane koszulki z logo kampanii razem 89.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top