Victoria = zwycięstwo? Niekoniecznie

Tylko jedne set wygrali w meczu z Burzą Wrocław siatkarze wałbrzyskiej Victorii. Po kolejnej przegranej nasz zespół zamyka tabelę II ligi.

Ten mecz rozpoczął się po myśli wałbrzyszan, którzy wygrali pierwszego seta do 20. W gospodarze udowodnili, że to oni są faworytem tego spotkania pokonując Victorię do 16. W trzecim mimo że Burza prowadziła trzema punktami wałbrzyszanie dzielnie walczyli do końca przegrywając ostatecznie do 22. O ostatnim secie chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Wrocławianie rozbili naszą obronę pieczętując zwycięstwo wygraną do 15. Victoria Wałbrzych – Burza Wrocław 1:3 (25:20, 16:25, 22:25, 15:25)