W Boguszowie Gorcach grali w karty

Fabian Depczyński i Henryk Łasicki zwycięzcami XIV Turnieju Francuskiej Gry Karcianej „BELLOT" o Puchar Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc.

W bibliotece w Gorcach (Filii 4 MBP-CK), odbył się XIV Turniej Francuskiej Gry Karcianej „BELLOT" o Puchar Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc. W zawodach wzięło udział 16 uczestników. Po wielu godzinach pasjonujących rozgrywek wyłoniono zwycięzców XIV edycji turnieju. Pierwsze miejsce wywalczyli sobie Fabian Depczyński i Henryk Łasicki, drugie miejsce zdobyli Edward Ligocki oraz Krzysztof Ziółkowski. Trzecie miejsce po długich bojach przypadło Janinie Brzeźnej i Danucie Turkowskiej. Nagrody w imieniu burmistrza wręczyła laureatom Danuta Foryś, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.